Dzienne archiwum: Grudzień 16, 2013

Uwaga – rotawirusy

W związku z otrzymaną informacją od Lubelskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego w Lublinie w związku z zachorowaniami dzieci i młodzieży, których prawdopodobną przyczyną są rota lub norowirusy, Lubelski Kurator Oświaty zobowiązuje do wzmożenia reżimu higieniczno-sanitarnego

Gimnazjum nr 1 „Ambasadorem Życzliwości 2013”

Uczniowie z Gimnazjum nr 1 po raz kolejny wzięli udział w projekcie „Lublin w sieci życzliwości 2013” Fundacji Działań  Edukacyjnych KReAdukacja. Głównym jego celem była promocja życzliwości jako wartości społecznej. Jednym z elementów programu były obchody „Międzynarodowego Dnia Życzliwości” świętowane na Placu Litewskim, w które włączyli się uczniowie z klasy 2a i 2b. Młodzież zachęcała lublinian do okazywania sobie życzliwości, tworząc wspólnie z mieszkańcami „Krąg życzliwości”.