Kandydaci do stypendium w USKI

doamnska     Witam! Nazywam się Katarzyna Domańska i jestem uczennicą klasy II „a”.

Mam szansę uzyskać stypendium naukowe z Uniwersyteckiej Szkoły Kształcenia     Indywidualnego w Krakowie. Jednak, aby się tak stało, muszę otrzymać dużą liczbę głosów, dlatego zwracam się z prośbą o pomoc.

Mam wiele zainteresowań. Bardzo lubię uczyć się języków, ale moją wielką pasją jest również matematyka i fizyka. Często biorę udział w różnych konkursach, w których udaje mi się odnosić sukcesy. Uwielbiam czytać książki.

Dużo satysfakcji daje mi też pomoc ludziom znajdującym się w potrzebie. Chętnie uczestniczę w działaniach inicjowanych przez Szkolny Wolontariat. Jestem nastolatką chłonną wiedzy, otwartą na naukę i nowe doświadczenia, ciekawą wyzwań, jakie stawia przede mną życie.

Byłabym bardzo wdzięczna za oddawanie na mnie głosów każdego dnia do 30 kwietnia 2014roku.

Z góry dziękuję

Katarzyna Domańska

Oddaj głos

dudek         Nazywam się Kamil Dudek. Mam 15 lat i jestem uczniem klasy II „b”.

Interesuję się sportem, muzyką, przedmiotami ścisłymi i językiem angielskim. W wolnym czasie gram na gitarze w zespole hardrockowym. Kolejną moją pasją jest koszykówka.

W wolnym czasie spotykam się ze znajomymi i oglądam animę.

W tym roku zostałem laureatem konkursu przedmiotowego z chemii, organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Lublinie (zdobyłem 98% możliwych do uzyskania punktów).

W chwili obecnej jestem kandydatem do stypendium naukowego w Uniwersyteckiej Szkole Kształcenia Indywidualnego w Krakowie.

Warunkiem otrzymania funduszu stypendialnego jest pozyskanie jak największej liczby głosów oddanych przez życzliwych internautów.

Zatem serdecznie proszę o wsparcie. Głosowanie trwa do 30 kwietnia 2014roku.

Wdzięczny za okazaną pomoc

Kamil Dudek