Targi edukacyjne 2014

24.03.2014 w Szkole Podstawowej nr 2 w Lublinie odbyły się Targi Edukacyjne, podczas których nasze gimnazjum prezentowało swoją ofertę edukacyjną.
Wszyscy, którzy odwiedzili nasze stoisko, bawili się razem z nami – można było samodzielnie wykonać tornado, zdjąć odciski linii papilarnych, sprawdzić, jak widzi mucha, zobaczyć świat przez okulary chromatyczne albo wykryć witaminę C w niektórych produktach spożywczych. Nasi goście mogli także zobaczyć, jak wyglądają mapy myśli sporządzone przez naszych uczniów oraz poznać założenia projektu PASCH, który realizujemy w Gimnazjum nr 1.

Naszą szkołę reprezentowali nauczyciele: Iwona Jagła-Izdebska, Katarzyna Kamińska, Piotr Sędłak, Jadwiga Witkowska-Kunach oraz uczniowie z klas 1d, 2a i 3c. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tej imprezy.

 

Iwona Jagła-Izdebska

Może Ci się również spodoba