II miejsce w Przeglądzie Talentów Gimnazjalnych

Nasz Zespół teatralno-taneczny zajął II miejsce w IX Przeglądzie Artystycznych Talentów Gimnazjalnych 2015. 20 marca 2015 roku w Zespole Szkół Transportowo–Komunikacyjnych w Lublinie odbył się IX Przegląd Artystycznych Talentów Gimnazjalnych 2015. Młodzież prezentowała swoje dokonania w następujących kategoriach: wokalno- instrumentalna, kabaretowa, teatralna oraz taneczna. Spośród 20 zespołów z różnych szkół Lublina jury wybrało najlepsze. Nasz szkolny teatr zdobył zaszczytne II miejsce. Uczniowie klasy 2d przygotowani przez p. Agnieszkę Pawelec zaprezentowali sztukę Williama Szekspira pt. Sen nocy letniej w polskiej oraz angielskiej wersji językowej.

AmF7GxQBJbI6hLEzpg3cNYk0JZj1BC_p5FJfXKA_Ay4AAjgtsN1TMvuFUYweq7Tey4eVfUZaWqDdSs8Fo8ObGSnpAnh4su0SCldhSqsAhc7-LAZ1MZrzMBfChdx9M-oG7ZD_