Konkursy: MATEMAGIK i Zostań MISTRZEM ORTOGRAFII

Pozwól swoim uczniom na sukces!

Szanowni Państwo,

Gimnazjum nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Lublinie z siedzibą przy ul. Wł. Kunickiego 116 serdecznie zaprasza uczniów klas V i VI lubelskich szkół podstawowych do udziału w I edycji konkursu ortograficznego „ZOSTAŃ MISTRZEM ORTOGRAFII” oraz w II edycji konkursu matematycznego „MATEMAGIK” . Celem obu konkursów jest rozwijanie zainteresowań ortograficznych oraz matematycznych uczniów, popularyzowanie wiedzy z zakresu języka polskiego i matematyki, a także promowanie osiągnięć uczniów uzdolnionych, ich nauczycieli i szkół.

Gorąco zachęcamy do rozpropagowania naszych konkursów wśród Państwa uczniów i licznego w nich udziału. Szczegółowe informacje dotyczące organizacji konkursów znajdą Państwo w załączonych regulaminach.

Regulamin konkursu matematycznego i karta zgłoszenia są tu: Matemagik

Regulamin konkursu ortograficznego i karta zgłoszenia są tu: Zostań MISTRZEM ORTOGRAFII!