III FESTIWAL NAUKI, KULTURY I SPORTU

Sprawdź harmonogram i przyjdź na zajęcia! Warto!Celem festiwalu organizowanego przez Gimnazjum nr 1 w Lublinie jest propagowanie nauk matematyczno-przyrodniczych i humanistycznych, kultury i aktywności fizycznej wśród dzieci w wieku szkolnym. Podczas warsztatów prowadzonych przez nauczycieli i uczniów nasi goście będą samodzielnie badać wybrane zjawiska przyrodnicze, wykonywać eksperymenty z zakresu fizyki, chemii, biologii, geografii, a także poznawać zagadnienia z zakresu kultury oraz ciekawe techniki sportowe. Poznają również nowoczesne metody nauki języków obcych, które stosujemy w naszym gimnazjum. A to wszystko w przyjaznej atmosferze, pełnej uśmiechu i zabawy.

Festiwal Nauki, Kultury i Sportu to także okazja do poznania naszej szkoły, pracujących w niej nauczycieli i uczniów, którzy w przygotowanie tej imprezy włożyli mnóstwo pracy, serca i energii.

Harmonogram Harmonogram festiwalu 2015

REZERWACJA MIEJSC

Rezerwacji terminu zajęć (warsztaty, pokazy) można dokonać:

• telefonicznie, dzwoniąc pod nr tel. 503102179 (Iwona Jagła-Izdebska – codziennie po 13.30)
  • e-mailowo: iwonaji@interia.pl

Zapraszamy!