Dzienne archiwum: Październik 26, 2015

KONCERT W RADIU LUBLIN

21 października 2015 roku uczniowie Gimnazjum nr 1 zostali zaproszeni do udziału w koncercie z cyklu „Radiowa lekcja muzyki” w wykonaniu orkiestry Państwowej Szkoły Muzycznej im. Tadeusza Szeligowskiego w Lublinie oraz Ogólnokształcącej szkoły Muzycznej im. Karola Lipińskiego, który odbywał się w Dużym Studiu Muzycznym Polskiego Radia w Lublinie.

WYCIECZKA EDUKACYJNA DO ŁAŃCUTA

14 października 2015 roku uczniowie Gimnazjum nr 1 z klas 2c, 3d oraz 3a wzięli udział w wycieczce edukacyjnej do Łańcuta. Zamek w Łańcucie jest jedną z najpiękniejszych rezydencji arystokratycznych w Polsce. Słynie ze znakomitych wnętrz mieszkalnych oraz niezwykle interesującej kolekcji pojazdów konnych.

WARSZTATY MALARSKIE W GIMNAZJUM NR 1

W Gimnazjum nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Lublinie we współpracy z Dzielnicowym Domem Kultury „Bronowice” trwają działania w ramach III edycji programu „Dzielnice Kultury”. Młodzi, zdolni, kreatywni uczniowie naszej szkoły we wrześniu i październiku uczestniczą w warsztatach malarskich zatytułowanych „Dripping” oraz „Malowanie nitką i sznurkiem”.