Dzienne archiwum: Grudzień 21, 2015

ZABAWY BOŻONARODZENIOWE W VI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM

16 grudnia 2015 roku klasa 1d wraz z wychowawcą p. Dominikiem Rzędzickim uczestniczyła w spotkaniu poświeconym kulturze i tradycjom Świąt Bożego Narodzenia we Francji, Hiszpanii i krajach anglojęzycznych. Zajęcia zostały zorganizowane przez nauczycieli języków obcych oraz uczniów z VI LO im.

I. miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym

I. miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „ Normalizacja wśród nas i dla nas” dla Aleksandry Grochowskiej z klasy 1 C Gratulujemy Olu! 2 grudnia 2015 roku został rozstrzygnięty Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „ Normalizacja wśród nas i dla nas” zorganizowany w Zespole Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lublinie przez panią mgr inż. Monikę Banasiewicz pod patronatem Polskiego Komitetu Normalizacyjnego w Warszawie.