Tournée teatralne z Niemiec w naszej szkole

17 grudnia 2015 roku w naszej szkole wystąpił niemieckojęzyczny teatr lalkowy znakomitego twórcy teatralnego Petera Müllera. Przedstawienie pod tytułem „Vom Igel der keiner mehr sein sollte” zgromadziło ponad 120 widzów nie tylko ze Szkoły Podstawowej nr 2 , Szkoły Podstawowej nr 40, ale również ze Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Lublinie i Zespołu Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach. Po spektaklu odbyły się warsztaty teatralne dla nauczycieli języka niemieckiego, w których wzięli udział nauczyciele naszej szkoły, przedstawiciele Goethe–Institut w Warszawie, nauczyciele ze szkoły Dethloff- Deutschschule w Lublinie oraz grupa nauczycieli biorąca udział w przedsięwzięciu. W tym samym czasie zaproszeni uczniowie mogli uczestniczyć w zajęciach muzycznych i warsztatach językowych.

n3 n1

Może Ci się również spodoba