II EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU „DEUTSCH HAT KLASSE”

Właśnie zakończyła się druga edycja ogólnopolskiego konkursu „Deutsch hat Klasse”, którego organizatorem jest Goethe –Institut w Warszawie. Jako laureaci I edycji podjęliśmy wyzwanie i ponownie przystąpiliśmy do konkursu. Pracowaliśmy przez trzy miesiące wraz z uczniami klas 3A i 3B, dokonując zmian aranżacji pracowni języka niemieckiego. Zaprojektowaliśmy ścianę ze szkła i luster obrazującą mapy krajów niemieckojęzycznych i zabytków Niemiec: Bramy Brandenburskiej i wieży telewizyjnej. Poza tym wykonaliśmy fototapetę ze zdjęć naszych uczniów, ich poczynań w nauce języka, ciekawych rysunków oraz słówek, a następnie przykleiliśmy ją na ścianę z pomocą firmy DMK Lublin.
Z dumą można było patrzeć jak podczas pracy nasi uczniowie udoskonalali swoje umiejętności językowe, informatyczne, plastyczne, artystyczne, a przede wszystkim sztukę projektowania wnętrz.
Jesteśmy dumni i dziękujemy Goethe – Institut za możliwość udziału w tak twórczym zadaniu. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z naszych działań.

deutsch hat klasse d1

d2