KONKURS NA LOGO

Zapraszamy uczniów klas I-III do udziału w konkursie na projekt graficzny logo Gimnazjum nr 1 w Lublinie. Mile widziane są 3-4 projekty logo od każdej klasy.

Projekt logo powinien przewidywać możliwość wszechstronnego wykorzystania w materiałach informacyjnych, promocyjnych i reklamowych, w tym w prasie, telewizji, Internecie, tablicach, plakatach, ulotkach, wizytówkach, różnego rodzaju gadżetach, a także na papierze firmowym i dyplomach.

Prace konkursowe w formie papierowej należy składać w bibliotece szkolnej lub u p. Dominika Rzędzickiego

TERMIN SKŁADANIA PRAC DO 31 marca 2016 r.

(oprócz tego każdy uczestnik powinien posiadać projekt w postaci elektronicznej -na płycie CD lub innym nośniku)

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej szkoły oraz u p. Dominika Rzędzickiego