Targi edukacyjne w Gimnazjum nr 1

Drodzy rodzice i uczniowie klas trzecich!

W dniu 7 kwietnia (czwartek) od godz. 10.30 do 12.30 w naszej szkole odbędą się targi edukacyjne z udziałem szkół ponadgimnazjalnych dla uczniów klas trzecich.

Młodzież będzie miała okazję dowiedzieć się o typach szkół, ich profilach oraz kierunkach, na których mogą się uczyć, porozmawiać na temat przebiegu nauki.

Tego samego dnia 7 kwietnia (czwartek) od godz. 17.30 do 19.00 organizujemy konsultacje z doradcą zawodowym ze Specjalistycznej Poradni Zawodowej. Zapraszamy uczniów i rodziców po poradę dotyczącą wyboru szkoły i zawodu, a także rozmowę na temat predyspozycji zawodowych i zainteresowań. Punkt konsultacyjny mieści się w pokoju pedagogów pok.55, 56 na III piętrze.

Warsztaty dla klas trzecich z doradcą zawodowym odbędą się po egzaminach gimnazjalnych w miesiącu maju.

MonikaMelanowicz

Piotr Ruśniak