Dzienne archiwum: Maj 5, 2016

FINAŁ KONKURSU „EKOLOGIA W MOIM DOMU”

25 kwietnia 2016 roku odbył się uroczysty finał IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Ekologia w moim domu”. Honorowy patronat nad konkursem objęli: Lubelski Kurator Oświaty, Wydział Chemii UMCS, Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Lublin oraz Polski Klub Ekologiczny Okręg Środkowo – Wschodni.

SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

Uczeń klasy 3d Kacper Zdziarski został laureatem Wojewódzkiego Konkursu organizowanego przez Stowarzyszenie Nauczycieli Polonistów Oddział w Lublinie pt. „Patron zobowiązuje!” Konkurs objęli patronatem: Pani Teresa Misiuk – Lubelski Kurator Oświaty, Pan Sławomir Sosnowski – Marszałek Województwa Lubelskiego, Pan Krzysztof Żuk – Prezydent Miasta Lublin oraz Pan Andrzej Zieliński – dyrektor LSCDN w Lublinie.

Od dziewczynki do kobiety

27 kwietnia 2016 roku odbyło się coroczne spotkanie dziewcząt klas drugich z pielęgniarką i położną panią Anetą Ruszniak. Podczas warsztatów z przedstawicielką firmy Johnson & Johnson poruszano bardzo ważny temat higieny okresu dojrzewania.

Targi Edukacyjne w Gimnazjum nr 1 w Lublinie

W dniu 7 kwietnia 2016 r. w naszej szkole odbyły się po raz drugi targi edukacyjne z udziałem szkół ponadgimnazjalnych. Trzecioklasiści mieli okazję zapoznać się z szeroką ofertą ponad 20 szkół z Lublina oraz kierunków kształcenia w szkołach zawodowych, technikach oraz liceach ogólnokształcących.