Ogólnopolski Konkurs „Ekologia w moim domu”

Z uwagi na potrzebę rozwoju świadomości ekologicznej oraz konieczność kształtowania postaw proekologicznych Gimnazjum nr 1 w Lublinie już po raz dziesiąty organizuje Ogólnopolski Konkurs „Ekologia w moim domu”. Przedsięwzięcie to spotyka się co roku z bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego pragniemy ponownie zaprosić do udziału w kolejnej edycji konkursu nauczycieli oraz uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z całej Polski.

Ideą konkursu jest refleksja nad znaczeniem codziennego wysiłku na rzecz ochrony środowiska w każdym domu. Warunkiem udziału w naszym konkursie  jest przygotowanie pracy dotyczącej zwyczajów ekologicznych panujących w domu ucznia. Uczniowie mogą przygotować prace w jednej z trzech kategorii konkursowych: plastycznej, multimedialnej lub pisemnej.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w naszym przedsięwzięciu.

W załączniku znajdą Państwo regulamin konkursu wraz z kartą zgłoszenia – tutaj