Dzienne archiwum: Luty 16, 2017

NAGRODY DLA NASZYCH UCZNIÓW

10 lutego 2017 roku, w 77 rocznicę deportacji Polaków na Sybir, odbył się uroczysty finał konkursu organizowanego przez XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Zesłańców Sybiru w Lublinie. Miło nam poinformować, że uczniowie Gimnazjum nr 1 zdobyli: Jakub Korzeniowski z klasy 1a – II miejsce oraz dwa wyróżnienia: Karina Wisłocka z klasy 2c i Jagoda Frąckiewicz z klasy 3c. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy! Relacja z finału w radiu Lublin i Telewizji Lublin.

Walentynki w Gimnazjum nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Lublinie

02. 2017 r. ,,Napisz, proszę, chociaż krótki list …” Akcja pisania liścików trwa w naszej szkole od wielu lat i cieszy się dużą popularnością. Uczniowie piszą kartki w formie serduszek do osób, które kochają, cenią, lubią. W Poczcie Walentynkowej biorą udział wszyscy chętni do zabawy. Następnie Członkowie Samorządu Uczniowskiego dostarczają liściki adresatom.