Dzienne archiwum: Kwiecień 7, 2017

Dni wolne

Wiosenna przerwa świąteczna 13 – 18 kwietna 2017 r. Dodatkowe dni wolne dla uczniów klas pierwszych i drugich 19-21 kwietnia – egzamin gimnazjalny.

Życzenia świąteczne

Zdrowych oraz pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego Alleluja życzy Dyrekcja wraz z nauczycielami i pracownikami szkoły.

Szanowni Państwo Rodzice Uczniów klas III i VI

Serdecznie zapraszamy Państwa Rodziców klas III i VI Szkoły Podstawowej nr 2 i Szkoły Podstawowej nr 40 oraz wszystkich zainteresowanych edukacją od 1 września 2017 roku w klasach czwartych, siódmych, pierwszych oraz w oddziałach przedszkolnych Szkoły Podstawowej nr 1 na spotkanie w dniu 19 kwietnia 2017 r. o godz. 19.00 w sali przy Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Lublinie (ul. Kunickiego 128) z Lubelskim Kuratorem Oświaty,  radnymi Rady Miasta Lublin, Dyrektorem Gimnazjum nr 1 oraz Nauczycielami. Iwona Pańpuch-...