Dzienne archiwum: Wrzesień 27, 2017

DRODZY RODZICE!

Informujemy, że w naszej szkole istnieje możliwość skorzystania z oferty ,,SZLACHETNEJ PACZKI’’ dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej. Wystarczy zgłosić się do pedagoga szkolnego i wypełnić krótki formularz.

Czy Anglia to Wielka Brytania?

O KULTURZE I GEOGRAFII ZJEDNOCZONEGO KRÓLESTWA NA LEKCJI JĘZYKA ANGIELSKIEGO W KLASIE IV 27 września 2017 roku klasa 4a uczestniczyła w wyjątkowej lekcji języka angielskiego. Czwartoklasiści zgłębiali kulturę krajów angielskiego obszaru językowego. Poznali symbole poszczególnych krajów Zjednoczonego Królestwa oraz ich stolice.

Wieści ze szkolnej świetlicy

26 września  2017 roku, to kolejny radosny dzień  w naszej świetlicy. Dzięki uprzejmości pani Katarzyny Markowskiej, nauczycielki przyrody,  mogliśmy budować wspaniałe wieże z kolorowych, ekologicznych pudełek. Powstały różnej wielkości konstrukcje. Zabawa była wyśmienita a rywalizację wygrała grupa  Julii, która wybudowała najwyższą wieżę. Zmęczeni „budowlańcy” odpoczywali słuchając polskich legend czytanych przez panią Luizę.