Pierwszoklasiści idą jak burza!

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Lublinie, brali udział w III Międzyszkolnym Patriotycznym Konkursie Plastycznym dla świetlic szkolnych miasta Lublin ” Mój dom” – zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 51 w Lublinie.

Konkurs cieszył się dużym powodzeniem.

Wpłynęło ponad 100 prac z 12 lubelskich szkół podstawowych. Wszystkie ilustracje były zgodne z tematyką konkursu i wykonane ciekawymi technikami, więc komisja oceniająca miała bardzo trudne zadanie. Brano pod uwagę estetykę wykonania pracy i pomysłowość w ujęciu tematu.

Z naszej szkoły w kategorii klasy pierwsze – II miejsce zajęła Natalia Kondratiuk, opiekun Luiza Wilczkiewicz. Wyróżnienia natomiast otrzymali: Ksawery Grzesik, opiekun – Luiza Wilczkiewicz, oraz Karol Madej, opiekun – Łucja Kwiatkowska. Wręczenie dyplomów i skromnych nagród odbyło się w Szkole Podstawowej nr 51 w Lublinie.

Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.