Lubella inspiruje i edukuje

Dnia 11.01.2018 r. uczniowie klas:7a, 2b i 2d w ramach programu „Lubella inspiruje i edukuje”*, samodzielnie przygotowywali zdrowe posiłki.  Klasa 2d przyrządziła smaczną przystawkę -kurczaka na sałatce z makaronu kokardki, 2b – makaronową sałatkę, a 7a deser truskawkowy z jogurtem greckim, płatkami kukurydzianymi i nasionami chia. Młodzież miała okazję przekonać się, jakie składniki odżywcze mają produkty zbożowe i dlaczego warto je spożywać każdego dnia. Efekt naszej pracy zobaczcie na zdjęciach.
Zmagania kulinarne uczniów nadzorowały panie: Iwona Jagła-Izdebska, Katarzyna Markowska i Karina Kołbuś
*LUBELLA INSPIRUJE I EDUKUJE to program edukacyjny o charakterze społecznym mający na celu wzrost świadomości znaczenia prawidłowego odżywiania w życiu człowieka wśród uczniów polskich szkół. Misją kampanii jest także wspieranie nauczycieli w edukowaniu uczniów o prawidłowym stylu życia poprzez dostarczenie im ciekawych, najwyższej jakości materiałów edukacyjnych i narzędzi do prowadzenia niestandardowych zajęć.