Dzienne archiwum: Marzec 11, 2018

Młodzież w polityce – polityka dla młodzieży

Szkoła Podstawowa nr 1 została zaproszona do programu „Młodzież w polityce – polityka dla młodzieży”. Jest to inicjatywa organizowana przez Młodzieżową Radę Miasta Lublin, w ramach której uczniowie wzięli udział w warsztatach z ekspertem ds. doradztwa zawodowego. 27 lutego 2018 roku przedstawiciele klas trzecich gimnazjum wraz z pedagogiem szkolnym panią Moniką Melanowicz uczestniczyli w spotkaniu z doradcą zawodowym – panią Iwoną Lipiec na temat: „Jakość doradztwa zawodowego w przełożeniu na rozwój człowieka.” Uczniowie dowiedzieli się, jaką rolę pełni doradca...

Konsultacje z psychologiem i pedagogiem

Drodzy rodzice, uczniowie i nauczyciele! 12 marca (poniedziałek) w godzinach 10.30 – 14.30 organizujemy konsultacje z psychologiem – panią Grażyną Nowosad i pedagogiem – panią Grażyną Turyło z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej nr 1 w Lublinie. Konsultacje będą się odbywać w pokoju pedagoga szkolnego na trzecim piętrze w sali nr 55. Zapraszamy wszystkich  zainteresowanych.