SPOTKANIE Z DORADCĄ ZAWODOWYM

15 marca 2018 roku o godzinie 17.30 odbyło się spotkanie z panem Mirosławem Górczyńskim – miejskim koordynatorem ds. doradztwa edukacyjno–zawodowego. Na spotkaniu rodzice uczniów klas trzecich gimnazjum zapoznali się z ofertą edukacyjną szkół zawodowych i techników, dowiedzieli się, czym jest barometr zawodów deficytowych oraz poznali potrzeby zatrudnienia regionalnego i lokalnego rynku pracy. Pan Górczyński, po spotkaniu udostępnił rodzicom oraz uczniom kończącym gimnazjum elektroniczną wersję informacji na temat edukacji ponadgimnazjalnej wraz z informatorem o ofercie szkolnictwa zawodowego, który dostępny jest u pani Moniki Melanowicz. Osoby zainteresowane mogą pobrać plik w pokoju pedagoga szkolnego.