KOLEJNE WARSZTATY KULINARNE W NASZEJ SZKOLE

25 kwietnia 2018 roku klasy 7a i 2b po raz kolejny uczestniczyły w warsztatach kulinarnych zorganizowanych przez swoich wychowawców w ramach realizacji programów edukacyjnych: „Trzymaj formę”, „Jedz smacznie i zdrowo” oraz „Szkoła Promująca Zdrowie”.

Tym razem uczniowie poznali kuchnię japońską, mierząc się z trudną sztuką własnoręcznego wykonania rolek sushi oraz zgłębili historię tej niezwykłej potrawy. Zajęciom towarzyszyło wiele pozytywnych emocji. Każdy uczestnik warsztatów chciał zostać sushimasterem. Wszyscy bez wyjątku podołali temu zadaniu, a przygotowane przez nich sushi okazało się niezwykle smaczne i zdrowe. Świadomość lekkostrawnej japońskiej diety pozwoli im zachować w przyszłości zdrowy styl życia.