SUKCES NASZYCH UCZNIÓW W KONKURSIE „PLAY WITH ENGLISH”

17 kwietnia 2018 roku uczniowie klasy IV a – Aleksander Siwko i Oliwier Woźniak wzięli udział w IV edycji Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych w Lublinie pt. ‚Play with English’.

Konkurs został zorganizowany przez Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Zbigniewa Herberta w Lublinie pod patronatem Centrum Brytyjskiego UMCS oraz wydawnictwa językowego Macmillan. Celem konkursu jest motywowanie uczniów do praktycznego wykorzystania umiejętności językowych przez współzawodnictwo, komunikację i współpracę z rówieśnikami. Zespół reprezentujący naszą szkołę rywalizował w turnieju składającym się z pięciu zadań, którymi były między innymi: quiz kulturowy dotyczący krajów angielskiego obszaru językowego, rozumienie tekstu słuchanego i czytanego oraz krótka forma sceniczna – dialog z elementami gry aktorskiej. Przedstawiciele naszej szkoły doskonale poradzili sobie z zadaniami turniejowymi, zdobywając doskonałą czwartą lokatę. Uczniowie otrzymali nagrody oraz pamiątkowe dyplomy. Konkurs był dla nich nie tylko świetną zabawą, ale też doskonałą okazją do sprawdzenia swoich umiejętności w gronie rówieśników.

 

Może Ci się również spodoba