Czwartoklasiści już nie mają ciężkich plecaków!

Uczniowie klasy IV a Szkoły Podstawowej nr 1 dzięki inicjatywie wychowawczyni – pani Marty Goździowskiej- Łubkowskiej oraz Klasowej Rady Rodziców nie muszą już zabierać wszystkich podręczników i przyborów szkolnych do domu. Mogą  pozostawić swoje książki w specjalnych, bajecznie kolorowych podpisanych pudełkach  ułożonych w sali lekcyjnej. Dzięki temu uczniowie „nie mają ciężkiego życia, aż plecy bolą”. Tym samym Szkoła zrealizowała zalecenie Anny Zalewskiej – Ministra Edukacji Narodowej i przed zapewnieniem w przyszłości szafek dla uczniów, znalazła świetne rozwiązanie zastępcze, które zyskało aprobatę dzieci i ich rodziców. Zachęcamy wszystkich uczniów do naśladowania naszej dobrej praktyki.