LAUREACI SP NR 1 NAGRODZENI PRZEZ PREZYDENTA

20 czerwca 2018 roku w Zespole Szkół nr 5 im. Jana Pawła II w Lublinie odbyła się uroczystość podsumowująca osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2017/18. Z tej okazji laureaci konkursów plastycznych oraz literackich zostali wyróżnieni przez Kancelarię Prezydenta Miasta Lublin. Nagrody oraz podziękowania dla uczniów, dyrektorów szkół oraz nauczycieli wręczali: Dyrektor Wydziału Oświaty i Wychowania Urzędu Miasta Lublin – Pani Ewa Dumkiewicz – Sprawka, pan Mariusz Banach – Zastępca Prezydenta Miasta Lublin oraz Przewodniczący Rady Miasta Lublin – pan Piotr Kowalczyk. Szkoła Podstawowa nr 1 może poszczycić się laureatami w konkursach artystycznych. Wśród nich znaleźli się uczniowie klasy IIIa: Jakub Szczęsny oraz Nikolas Robaczyński przygotowani przez panią Agnieszkę Pawelec i panią Martę Goździowską-Łubkowską. Wraz z nagrodzonymi uczniami gratulacje przyjęła pani Iwona Pańpuch, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1.