LAUREAT KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z JĘZYKA ROSYJSKIEGO

15 czerwca 2018 roku w Zespole Szkół nr 5 im. Jana Pawła II w Lublinie odbyło się spotkanie Prezydenta Miasta Lublin z uczniami gimnazjów – laureatami konkursów. Uroczystość prowadziła Dyrektor Wydziału Oświaty i Wychowania Urzędu Miasta Lublin – Pani Ewa Dumkiewicz – Sprawka. Tegoroczni laureaci otrzymali z rąk Pana Prezydenta dyplomy i nagrody książkowe, natomiast dyrektorzy szkół i nauczyciele – dyplomy  gratulacyjne. W spotkaniu uczestniczyli –  nasz laureat Bogdan Derdziak, Pani dyrektor mgr Iwona Pańpuch oraz nauczyciel języka rosyjskiego – Pani mgr Ewa Niedbała. Tytuł laureata otwiera Bogdanowi drogę do wybranej szkoły średniej, a także zwalnia go z egzaminu gimnazjalnego z języka rosyjskiego. Serdecznie gratulujemy naszemu uczniowi i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych konkursach.