PODSUMOWANIE WARSZTATÓW „PROFILAKTYKA I HIGIENA ZDROWIA PSYCHICZNEGO”

Uczniowie naszej szkoły z klas: VII a, II b i III d w bieżącym roku szkolnym uczestniczyli w cyklu warsztatów „Profilaktyka i higiena zdrowia psychicznego” zorganizowanym przez studentów z Koła Naukowego Psychologów UMCS i Akademickiego Centrum Wsparcia.

13 czerwca 2018 roku nastąpiło uroczyste podsumowanie projektu, w którym uczestniczyli jego koordynatorzy: pan Mateusz Dudka i pani Paulina Dubiel oraz szkolny koordynator programu  pani Iwona Jagła-Izdebska. Podczas spotkania dokonano szczegółowej analizy efektywności warsztatów, ich ewaluacji oraz ustalono wstępny program warsztatów na przyszły rok.

Rozstajemy się na wakacje z nadzieją, że w przyszłym roku szkolnym kolejne klasy będą mogły uczestniczyć w realizacji tak cennego projektu.