Ogólnopolski Konkurs na Grę Edukacyjną MOJA POLSKA NIEPODLEGŁA

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Komisji Edukacji Narodowej w Lublinie we współpracy ze Szkołą Podstawową nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Lublinie oraz Szkołą Podstawową nr 50 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego – Prymasa Tysiąclecia w Lublinie ogłasza Ogólnopolski Konkurs na Grę Edukacyjną MOJA POLSKA NIEPODLEGŁApod patronatem  Jego Ekscelencji Księdza Arcybiskupa Stanisława Budzika, Metropolity Lubelskiego, Pana Przemysława Czarnka, Wojewody Lubelskiego, Pani Teresy Misiuk, Lubelskiego Kuratora Oświaty, Pana Sławomira Sosnowskiego, Marszałka Województwa Lubelskiego oraz Pana Krzysztofa Żuka, Prezydenta Miasta Lublin. Konkurs adresowany do uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych w Polsce.