UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

3 września 2018 roku rozpoczęliśmy rok szkolny 2018/2019, uczestnicząc w uroczystej mszy św. w Kościele NSJ w Lublinie. Następnie podczas spotkania w sali teatralnej Dyrektor  Szkoły Podstawowej nr 1 w Lublinie pani Iwona Pańpuch powitała powracających z wakacji uczniów oraz licznie zgromadzonych rodziców. Ze szczególnie miłym przyjęciem oraz serdecznymi życzeniami spotkali się uczniowie pierwszej klasy, dla których inauguracja roku szkolnego była wyjątkowym przeżyciem. Uroczystość uświetniła krótka część artystyczna  przygotowana przez uczniów klasy Va pod kierunkiem pani Jadwigi Korzeniewskiej. Uczniowie koleżeńskim gestem zaprosili pierwszoklasistów do szkolnej społeczności. Spotkania z wychowawcami poszczególnych klas zakończyły powitanie nowego roku szkolnego, a słowa pani Dyrektor Iwony Pańpuch, zapowiadające sukcesy naukowe i  spełnienie osobistych marzeń, pozostaną w pamięci wszystkich uczniów naszej szkoły.