Dzienne archiwum: Październik 23, 2018

PRZEPISY NA ZDROWE DRUGIE ŚNIADANIE

Dbając o zdrowe nawyki śniadaniowe Naszych dzieci powinniśmy zatroszczyć się o prawidłowe odżywianie oraz zachęcić je do jedzenia zdrowej żywności. Słone i słodkie przekąski nie są wskazane w dużej ilości podczas rozwoju pociech, warto dołożyć starań by dzieci spożywały urozmaicone, zdrowe posiłki. Mając to na uwadze w poniższej zakładce znajdować się będą przepisy na drugie śniadania.

ZAJĘCIA EDUKACYJNE OGNIK

W dniu 18. 10. 2018r. uczniowie klasy IV b odwiedzili Komendę Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie. W ramach rządowego programu „Bezpieczna +” mieli praktyczne zajęcia edukacyjne „Ognik”. Poznali moc żywiołu, sposoby zachowania się w razie pożaru, a także oglądali filmy edukacyjne.

POLSKA ZŁOTA JESIEŃ

Jesienne drzewa. „Brzoza w białej sukience stoi samotna mgłą otulona z dębu spadły żołędzie w czapeczkach na głowie. Z dumnego kasztanowca rudo – brązowe kasztany lecą na poduszkę z liści kolorowych ustaną. Jarzębina strojna w czerwone korale zielone liście traci nie martwi się wcale.” Halina Kowalska