POJAZDY I MASZYNY Z LUBLINA

18 października 2018 roku w Lubelskim Parku Naukowo – Technologicznym odbyła się konferencja, której celem była inspiracja młodych osób do pogłębiania wiedzy w zakresie kierunków technicznych. Młodzież z klas trzecich gimnazjalnych oraz uczniowie z klasy ósmej uczestniczyli w konferencji pt. „Pojazdy i maszyny z Lublina – Lubelska Wyżyna Motoryzacyjna i Maszynowa”. Uczniowie naszej szkoły wysłuchali prelekcji dotyczącej  rynku pracy, prezentacji technicznych szkół średnich i wyższych oraz mieli okazję zapoznać się z ofertą szkół ponadgimnazjalnych na przygotowanych przez szkoły stoiskach, a także porozmawiać z  uczniami i nauczycielami z tych placówek.

Monika Melanowicz