WARSZTATY INTEGRACYJNE AKTYWNA KLASA

28 września 2018 roku klasa IV b wraz z wychowawcą panią Izabelą Szczypień uczestniczyła w wycieczce do Nasutowa położonego w Kozłowieckim Parku Krajobrazowym. Zajęcia podzielone były na dwie części: integracyjną, podczas której odbywały się gry i zabawy oraz warsztatową.

Uczniowie wykonywali ozdobne mydełka glicerynowe. Przygotowali też słodką niespodziankę dla swojej klasy. Mieli również okazję przenieść się do stolicy mody w Mediolanie, gdzie wcielili się w role znanych projektantów i zaprezentowali niepowtarzalne kolekcje. Najwięcej emocji dostarczyła jednak zabawa w podchody w pobliskim lesie, podczas której uczniowie wykonywali ekscytujące zadania. Wycieczka była bardzo udana i już czekamy na następny wyjazd.