ŚWIĄTECZNE ZBIÓRKI WOLONTARIATU

Zapraszamy społeczność szkolną do włączenia się w charytatywną pracę na rzecz potrzebujących oto nasze akcje:

1. Ile waży św. Mikołaj akcja trwa do 03. 12. 2018r. – w ramach akcji zbierane są bilony o nominałach 1,2,5 groszy, które zostaną przekazane do Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo i posłużą do zważenia św Mikołaja w czasie Orszaku św. Mikołaja dnia 9 grudnia.

2. Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę akcja trwa do 20. 12. 2018r. – w ramach akcji zbierane są : odzież, obuwie, zabawki, książki, słodycze, żywność długoterminowa, ziemiopłody. Dary zostaną przekazane do głównego magazynu akcji.

3. Czerwonokrzyska Gwiazdka z PCK – w ramach akcji będzie prowadzona przez wolontariuszy zbiórka pieniędzy w sklepie Stokrotka przy ul. Kunickiego 141. Akcja prowadzona będzie w dniu 14. 12. 2018r. w godzinach 12.00-16.00. Po zakończeniu zbiórki zebrane pieniądze przekazane zostaną do biura PCK ul. Puchacza 6.

Piotr Ruśniak