UDZIAŁ W PRZEDSTAWIENIU TEATRALNYM – „PIRACI I WYSPA SKARBÓW”

W dniu  07.11.2018 roku, zawitał do naszej szkoły Teatr „Blaszany Bębenek”. Dzieci z klas I i II oraz oddziałów przedszkolnych obejrzały przedstawienie pt. ,, Piraci i Wyspa Skarbów”.

Spektakl powstał w oparciu o powieść Roberta Louisa Stevensona, opowiadając o losach piratów poszukujących ukrytego skarbu. Bohaterem spektaklu był chłopiec, który wziął udział w wyprawie poszukującej skarbu, legendarnego kapitana piratów. Głównym celem przedstawienia było przekazanie dzieciom, że ciężką pracą można osiągnąć wymarzony cel oraz, że trzeba być odważnym i dzielnie stawiać czoła problemom dnia codziennego. Dzieci aktywnie uczestniczyły w przedstawieniu podczas, którego było mnóstwo zabawy, śmiechu i pozytywnych emocji.

Emilia Szczepańska – Kras