WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO – POLSKA NIEPODLEGŁA

W dniu 9 listopada 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Lublinie odbył się Szkolny Konkurs Plastyczny pt. „POLSKA NIEPODLEGŁA”, którego celem było podkreślenie doniosłości chwili setnej rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

W konkursie wzięli udział wszyscy uczniowie klas I-II przygotowani przez wychowawców klas oraz wychowawców świetlicy szkolnej.

Komisja konkursowa przyjrzała się ze wszystkimi pracom plastycznym, które zostały złożone. Prace prezentowały różny poziom artystyczny uczestników, jednak każda z nich charakteryzowała się indywidualnym podejściem do tematu. Komisja, po wnikliwej analizie prac biorących udział
w konkursie postanowiła przyznać następujące nagrody:

Jowita Dobrzyńska – klasa II

Rozalia Charczuk – klasa I

Krzysztof Kundys – klasa I

Maja Remus – klasa I

Antoni Małecki – klasa I

Julia Błaszczak – klasa II

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i zachęcamy do dalszego uczestnictwa w konkursach. Prace uczestników zostały wystawione na korytarzach szkolnych.

Łucja Kwiatkowska