Dzienne archiwum: Grudzień 12, 2018

MIKOŁAJKI W KLASIE IA i IIA

Uczniowie klasy Ia i IIa byli w tym roku bardzo grzeczni! Mikołaj postanowił przynieść im bilety do kina. Dzieci miały okazję obejrzeć wzruszającą bajkę pt. „Poczta świętego Mikołaja” opowiadającą o tych, którzy obdarowują dzieci podczas świąt w różnych krajach świata.

ZAJĘCIA KOMPUTEROWE W KLASIE I A

Uczniowie klasy I a rozwijają swoje umiejętności na wielu płaszczyznach. Oprócz tradycyjnego malowania obrazków zimowych za pomocą farb, dzieci stworzyły piękne świąteczne kartki, wykorzystując umiejętności zdobyte w szkole na zajęciach komputerowych. Uczniowie pracowali w grupach lub indywidualnie.

PIERWSZAKI W KRAINIE OZOBOTÓW

Pierwszoklasiści w naszej szkole korzystają z różnorodnych form rozwijania wyobraźni i kreatywności. Oprócz zdobywania elementarnej wiedzy związanej z czytaniem i pisaniem, uczą się również podstaw programowania przy pomocy małych robotów.