Dzienne archiwum: Grudzień 20, 2018

SUKCES NASZEJ UCZENNICY

Weronika Rozwałka, uczennica klasy IV,,b’’ została wyróżniona w Wojewódzkim Konkursie Poezji Regionalnej  Lubelszczyzna –Godna  Europy Ojczyzna  organizowanym przez  Szkołę Podstawową nr 33 w Lublinie. Konkurs  był  adresowany do uczniów szkół podstawowych województwa lubelskiego. Celem konkursu było upowszechnianie dziedzictwa kulturowego Lubelszczyzny.

ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia w dniu 20 grudnia 2018r. dzieci z oddziałów przedszkolnych złożyły świąteczne życzenia Paniom Dyrektor Iwonie Pańpuch i Urszuli Górniak. Podczas spotkania przedszkolaki wręczyły własnoręcznie wykonane stroiki, w zamian otrzymując serdeczne podziękowania oraz pełne ciepła i życzliwości życzenia świąteczne.