Dzienne archiwum: Grudzień 24, 2018

WIGILIA KLASOWA

20 grudnia 2018 roku w klasie Va odbyła się wigilia klasowa .Dzieląc się opłatkiem , składaliśmy sobie życzenia z okazji  świąt Bożego Narodzenia .Marta Hałabis odczytała fragment Ewangelii według św. Łukasza o narodzeniu Jezusa Chrystusa. Potem śpiewaliśmy kolędy, a na koniec nasz kolega Jan Mielniczuk uświetnił klasową wigilię koncertem wiolonczelowym. Na długo zapamiętamy ten wspólnie spędzony czas. Marta Goździowska – Łubkowska

ŚWIĄTECZNA KARTKA DLA ALICJI

Klasa Va wzięła udział w akcji ,, Świąteczna kartka dla Alicji”. Alicja jest koleżanką siostry naszej uczennicy – Marty Hałabis , która 10 miesięcy temu uległa wypadkowi samochodowemu. Jej kolega , który kierował samochodem nie przeżył wypadku. Lekarze nie dawali Alicji szans na przeżycie , jednak dziewczyna jest z nami .Przeszła kilka operacji .Niestety Ala jest ciągle w śpiączce. Od kilku miesięcy przebywa w warszawskiej klinice ,, Budzik’’. Są przy niej rodzice i przyjaciele .Wszyscy czekają na jej przebudzenie....

PRZEDŚWIĄTECZNE SPOTKANIE SPOŁECZNOŚCI SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W LUBLINIE

20 grudnia 2018 r. odbyło się spotkanie przedświąteczne społeczności Szkoły Podstawowej nr 1 w Lublinie. Uroczystość rozpoczęło wspólne kolędowanie uczniów, rodziców i pracowników Szkoły. Najpiękniejsze polskie kolędy zostały wykonane przez ks. Tomasza Kościka oraz uczniów z różnych klas; towarzyszyli im wszyscy zgromadzeni w sali teatralnej.