FINAŁ KONKURSU PLASTYCZNEGO NA PROJEKT KARTKI POCZTOWEJ „MOJA NIEPODLEGŁA” – MAMY SUKCES!

Maia Cieślik, wychowanka oddziału przedszkolnego z grupy 0 A została laureatką Konkursu Plastycznego na projekt kartki pocztowej „Moja Niepodległa”, który odbył się pod Honorowym Patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty oraz Poczty Polskiej S.A. Maia zdobyła II miejsce w kategorii: szkoły podstawowe, klasy 0-3.

6 grudnia 2018r Maia pod opieką p. Moniki Machulskiej- Wasilewskiej oraz swojej mamy, uczestniczyła w uroczystym finale konkursu i otwarciu wystawy pokonkursowej która miała miejsce w Zespole Szkół nr 5 im. Jana Pawła II w Lublinie. Z rąk Dyrektora ZS nr 5 pana Mariana Klimczaka Maia otrzymała pamiątkowy dyplom oraz nagrodę książkową. Celem konkursu było kształtowanie u dzieci świadomości i postaw patriotycznych, poprzez formy artystycznego przekazu oraz pielęgnowanie tradycji obchodów najważniejszych polskich świąt państwowych. Według Mai patriotyzm to szczęśliwa rodzina mieszkająca w wolnej i bezpiecznej Ojczyźnie. Nagrodzoną pracę, już niedługo będzie można zobaczyć w całej Polsce w formie kartki pocztowej, wydanej przez Pocztę Polską S.A. Serdeczne gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Monika Machulska- Wasilewska