FINAŁ KONKURSU PLASTYCZNEGO „ŚWIĘTY MIKOŁAJ – PRZYJACIELEM DZIECI”

Szkolny konkurs plastyczny „Święty Mikołaj-przyjacielem dzieci” skierowany był do uczniów klas 0-2 .

Celem konkursu było  rozwijanie wyobraźni plastycznej poprzez twórczą interpretację postaci jednego z najpopularniejszych świętych chrześcijańskich, popularyzacja działań plastycznych i poszerzanie wiedzy z zakresu różnych technik plastycznych, a także  stworzenie dzieciom możliwości wymiany doświadczeń artystycznych.

Do organizatora konkursu – wychowawcy klasy 2a uczniowie dostarczyli bardzo wiele przepięknych prac, wykonanych różnymi technikami plastycznymi.

Szanowne jury wyłoniło laureatów konkursu:

I miejsce:    Natalia Kondratiuk – klasa IIa

II miejsce :  Krzysztof Kundys – klasa Ia

III miejsce:  Zosia Budzyńska – klasa 0a

Wyróżnienia:

Julia Błaszczak -klasa IIa

Martynka Król -klasa IIa

Hania Zielińska -klasa Ia

Szymon Maczewski -klasa 0a

Zosia Złotkowska -klasa 0b

Lena Bartyzel -klasa 0b

Wszystkim uczestnikom bardzo serdecznie dziękujemy i zachęcamy do dalszego uczestnictwa w konkursach. Prace uczestników można podziwiać na wystawie pokonkursowej na korytarzu szkoły (parter).

Jolanta Chyćko