JASEŁKA W SP1

W dniu 21.12.2018 r. uczniowie klasy 4 b zaprezentowali przygotowane przez siebie jasełka upamiętniające przyjście na świat Chrystusa. Piękne stroje, wzruszające i podniosłe teksty wygłaszane przez młodych aktorów wprowadziły widzów w nastrój zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Najmłodsi uczniowie naszej Szkoły z oddziałów przedszkolnych, klasy pierwszej oraz klasy drugiej nagrodzili swoje starsze koleżanki oraz kolegów gromkimi brawami, wyrażając radość z powodu uczestnictwa w ważnym i pięknym wydarzeniu z życia Szkoły.

Na zakończenie spotkania Pani Dyrektor Iwona Pańpuch złożyła wszystkim obecnym najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych, spokojnych świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku.