SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELEM POLICJI

15 listopada 2018 roku odbyło się spotkanie rodziców uczniów naszej szkoły z przedstawicielem policji. Spotkanie poświęcone było cyberprzemocy, która jest jednym z zagrożeń współczesnego świata i może przytrafić się każdemu dziecku. Policjant zdefiniował zjawisko cyberprzemocy, zwrócił uwagę na to, że rodzice powinni być czujni i dostrzegać symptomy świadczące o tym, że dziecko doświadczyło tego rodzaju problemu. Zaproponował też sposoby walki i przeciwdziałania cyberprzemocy. Tematyka podjęta na spotkaniu bardzo zainteresowała rodziców, którzy zadawali wiele pytań, a na koniec otrzymali ulotki informacyjne.

W przypadku wątpliwości dotyczących problemu cyberprzemocy, skontaktuj się z konsultantami Helpline.org.pl, pod numerem telefonu 800 100 100, pisząc na adres helpline@helpline.org.pl lub korzystając z czatu na stronie: www. helpline.org.pl.

Monika Melanowicz