SUKCES NASZEJ UCZENNICY

Weronika Rozwałka, uczennica klasy IV,,b’’ została wyróżniona w Wojewódzkim Konkursie Poezji Regionalnej  Lubelszczyzna –Godna  Europy Ojczyzna  organizowanym przez  Szkołę Podstawową nr 33 w Lublinie. Konkurs  był  adresowany do uczniów szkół podstawowych województwa lubelskiego. Celem konkursu było upowszechnianie dziedzictwa kulturowego Lubelszczyzny. Weronika  recytowała dwa  utwory poetyckie twórców  związanych z Lubelszczyzną, akcentując piękno i niezwykłość  naszego regionu. 12 grudnia 2018r. odebrała nagrodę  i dyplom w Trybunale Koronnym miasta Lublin. Konkurs odbywał się pod honorowym patronatem Wojewody Lubelskiego- p. Przemysława Czarnka oraz Marszałka Województwa Lubelskiego – p. Jarosława  Stawiarskiego. Gratulujemy laureatce konkursu i życzymy dalszych sukcesów.

Jadwiga Korzeniewska