WIGILIA U PRZEDSZKOLAKÓW

19 i 21 grudnia odbyły się uroczyste spotkania opłatkowe w oddziałach przedszkolnych. W tych dniach dzieci spotkały się przy jednym stole, by uczcić dzień narodzin Pana Jezusa. Choć każda grupa nieco inaczej spędziła ten dzień, najważniejszy był radosny nastrój nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Wychowankowie dzieląc się opłatkiem kształtowali poczucie przynależności do rodziny, przyjaciół oraz znajomość relacji, jakie łączą najbliższych.

Dnia 21.12.2018r. na korytarzu szkolnym odbyło się również wspólne kolędowanie, w którym uczestniczyły oddziały przedszkolne oraz klasy I a i II a wraz z nauczycielami i Panią Dyrektor Iwoną Pańpuch, która złożyła serdeczne życzenia Bożonarodzeniowe i Noworoczne wszystkim uczniom i nauczycielom. To był wyjątkowo i niepowtarzalnie spędzony czas.

Monika Machulska- Wasilewska

Żaneta Kurzawska