Dzienne archiwum: Styczeń 20, 2019

KULINARNY MISZMASZ

Piątkowe zajęcia z wychowawcą klasie 3a i 3b upłynęły na kolejnych warsztatach kulinarnych. Tym razem w roli głównej finger food była tortilla. Młodzież z różnych zdrowych produktów tworzyła swoje tortillowe roladki o niepowtarzalnej kompozycji smaków i kolorów. Każda z nich była smacznym, sporym kęsem idealnym na szkolną przerwę. Polecamy kombinujcie własne!

NAJWAŻNIEJSZA JEST ROZGRZEWKA

Wybierając się na zimowe zabawy z sankami, nartami i łyżwami należy się odpowiednio przygotować. Uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnej poznali zestaw ćwiczeń, które należy wykonywać zanim wyruszą dzieci na stok czy lodowisko. Sucha zaprawa wzmacnia mięśnie i zwiększa ruchomość w stawach. Dobra kondycja gwarantuje bezpieczeństwo i zmniejsza ryzyko kontuzji.