Dzienne archiwum: Styczeń 30, 2019

ANIOŁY DLA BABCI I DZIADKA

Nasi najmłodsi uczniowie w szkole wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „ Mój Anioł”. Rozwijając wyobraźnię, kreatywność i wrażliwość estetyczną dzieci dedykowały swoje prace wszystkim Kochanym Babciom i Dziadkom. To Oni są zawsze, kiedy ich potrzebujemy. Tak więc, kierujemy w ich stronę naszą wdzięczność, uśmiech życząc zdrowia, sił i wytrwałości oraz gorące podziękowania za to, że są z nami.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W ODDZIAŁACH PRZEDSZKOLNYCH

„Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia  dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia”   Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego 25 stycznia, w najchłodniejszej porze roku w naszej szkole odbyło się najcieplejsze święto – Dzień Babci i Dziadka.

ZIMOWE PTAKOLICZENIE 2019

W piątek 25.01.2019r. klasa 4b pod kierunkiem nauczyciela przyrody wzięła udział w Zimowym Ptakoliczeniu. Jest to akcja organizowana przez OTOP, czyli Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków i odbywa się, już od 15 lat,