Dzienne archiwum: Luty 1, 2019

WESOŁE ZABAWY NA ŚNIEGU

„Śniegu całe mieszki Czas się bawić w śnieżki Ulep Jasiu ulep Śnieżno – białą kulę”. W ostatnim tygodniu stycznia spadł śnieg. Pani Zima postanowiła nas odwiedzić i sprawiła nam wielką radość. Dorośli narzekają, a dzieci cieszą się z zimy. Biały puch pozwolił na kreatywne zabawy w naszym szkolnym ogrodzie.

KLUB ABSOLWENTA PASCH

W roku 2019 rusza nowa inicjatywa międzynarodowego projektu PASCH –  jest to Klub Absolwenta PASCH! Nasi dawni uczniowie stają się najlepszymi ambasadorami języka niemieckiego w Szkole Podstawowej nr 1. Jest to wyjątkowa okazja, aby nawet po zakończeniu nauki w naszej szkole skorzystać z możliwości rozwoju, jaką gwarantuje projekt PASCH.

UWAGA! DRODZY MIŁOŚNICY EKOLOGII!

Przedłużamy termin nadsyłania prac na Konkurs Ogólnopolski „Ekologia w moim domu” . Przyjmujemy prace do 01 marca 2019r. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w naszym przedsięwzięciu. Katarzyna Markowska