Dzienne archiwum: Luty 15, 2019

OSTATNI BAL GIMNAZJALNY

W sobotę, 9 lutego 2019 roku uczniowie klas trzecich oddziałów gimnazjalnych oraz uczniowie klasy ósmej Szkoły Podstawowej nr 1 w Lublinie uczestniczyli w tradycyjnym balu wieńczącym naukę w naszej szkole. Uroczystość rozpoczęła pani Dyrektor Iwona Pańpuch, która serdecznie powitała nauczycieli, rodziców, przybyłych gości, trzecioklasistów oraz ósmoklasistów – najważniejszych uczestników wydarzenia.

RODZINNE WARSZTATY ARTYSTYCZNE

8 lutego 2019 r. odbyły się w naszej szkole Rodzinne Warsztaty Artystyczne. Uczniowie klasy I a i II a mieli wyjątkową okazję zaprosić swoje kochane Babcie, kochanych Dziadków, rodzeństwo i Rodziców, aby wspólnie spędzić czas wykonując prace plastyczne. Na początku zaprezentowali montaż słowno-muzyczny dedykowany szczególnie dziadkom z okazji obchodzonego nie tak dawno Dnia Babci i Dziadka.