Dzienne archiwum: Luty 19, 2019

DZIEŃ OTWARTY W SP1

Dnia 2 marca 2019 roku w naszej Szkole odbędzie się dzień otwarty dla przyszłych uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Lublinie. Zapraszamy wszystkich chętnych wraz z rodzicami, według harmonogramu: godzina 10.00 – 12.00 – oddziały przedszkolne i klasy pierwsze; godzina 12.00 – 14.00 – klasy IV, VII. Serdecznie zapraszamy!!!

PASOWANIE UCZNIÓW KLASY I NA CZYTELNIKÓW BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

8 lutego 2019 r. uczniowie klasy I naszej Szkoły zostali uroczyście przyjęci w poczet czytelników biblioteki szkolnej. Podczas pierwszej części spotkania dzieci obejrzały inscenizację o smutnych książkach, które wracały do biblioteki w zniszczonym stanie. W dalszej części uroczystości, pierwszoklasiści dowiedzieli się, w jak sposób należy szanować książki i zapoznali się  z regulaminem ich wypożyczania.