KLUB ABSOLWENTA PASCH

W roku 2019 rusza nowa inicjatywa międzynarodowego projektu PASCH –  jest to Klub Absolwenta PASCH! Nasi dawni uczniowie stają się najlepszymi ambasadorami języka niemieckiego w Szkole Podstawowej nr 1. Jest to wyjątkowa okazja, aby nawet po zakończeniu nauki w naszej szkole skorzystać z możliwości rozwoju, jaką gwarantuje projekt PASCH. Od tego roku absolwenci mają możliwość kontynuowania nauki języka niemieckiego w projekcie. Wiąże się to z możliwością wyjazdów, stypendiów oraz kursów językowych w Polsce i w Niemczech, rozwijania swoich umiejętności językowych oraz dalszego udziału w międzynarodowym projekcie. Dzięki wieloletniej współpracy z Ambasadą Niemiec, Goethe Instytut w Warszawie i dzięki udziałowi w prestiżowym projekcie PASCH oferujemy naszym uczniom szereg możliwości nauki języka niemieckiego w Polsce i za granicą i cieszymy się z ich sukcesów, które odnoszą na scenie międzynarodowej.

                                                                       Koordynator PASCH – Katarzyna Kamińska

 

Może Ci się również spodoba